Шини (наварка) Targum BUSTER 205/65 R16С 107T до 190 km/h

2451.24 грн
  • Виробник: Targum
  • Сезон: Літні
  • Індекс навантаження: 107
  • Індекс швидкості: T до 190 km/h
  • Тип автомобіля: для вантажівок TIR та Бусів
  • Показано: 382
Опис

Відновлені шини (наварка) Targum Buster – це точна копія протектора Kleber Transpro. Шини були розроблені французькими спеціалістами для мало вантажного комерційного транспорту та пасажирських мікроавтобусів. Асиметричний ненаправлений тип протектора з центральною біговою доріжкою та розділених водовідвідних канавок забезпечує високий показник безпечного руху, чудову керованість і також довгий термін експлуатації шин.

 Характеристики та маркування:

Тип шини: Відновлені (наварка)

Виробник: Targum (Таргум)

Модель: BUSTER (БАСТЕР)

Радіус: R16C

Ширина: 205 (20.5см)

Висота: 65 (65% від ширини)

Країна виробник: Польща

Індекс швидкості: Т (до 190км/год)

Індекс навантаження: 107 (975кг)

Сезон: Літня

Тип автомобіля: Мікроавтобус

БУДЬТЕ УВАЖНІ:

  Важливо придбати шини першого гатунку (не другого та не третього). Наш інтернет магазин garant-shyna.com.ua пропонує лише шини першого ґатунку і надає гарантію на весь асортимент відновлених шин.

  Відновлені шини (наварка) – користуються великою популярністю у країнах Європи де дбають про навколишнє середовище та безпеку руху, оскільки відновлені шини не поступаються якістю новим шинам та найкраща альтернатива вживаним шинам.

Шини відновлені (наварка) Targum R16C 205/65 107Т BUSTER (Таргум 205/65/16C 107Т БАСТЕР) - копія протектора Kleber Transpro.